







| Тип компресора | звичайний |
| Виробник | PRIME Technics |
| Загальний об'єм | 508 л |
| Корисний об'єм | 508 л |
| Система розморожування | ручна |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип відділень | корзини |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Потужність заморожування | 24 кг/добу |
| Кліматичний клас | N, SN, ST, T |
| Добове споживання ел. енергії | 1.9 кВт |
| Час збереження температури без електроенергії | 45 годин |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Додатково | захист від дітей, захист від перепадів напруги, швидка заморозка |
| Холодоагент | R290 |
| Тип управління | механічне |
| Особливості | індікація увімкнення, регульована температура |
| Висота | 86 см |
| Ширина | 153 см |
| Глибина | 73.5 см |
| Вага | 56.5 кг |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Колір | білий |
| Також шукають | великі |
| Країна виробництва | Китай |
Особливості: Захист від дітей, Захист від перепадів напруги, Швидке заморожування, Індикатор ввімкнення/вимкнення, Регулювання температури
Рекомендовані товари