



| Призначення | кемпінгові |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Totem |
| Місткість | шестимісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | сталь, фіберглас |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер 68D/68D 190T |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Висота | 2 м |
| Розміри зовнішні | 570 х 220 х 200 см |
| Вага | 8.8 кг |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
Розділена на 2 окремих житлових відсіки просторим наскрізним тамбуром, де можна зручно розмістити речі, зібратися з друзями в негоду і навіть розмістити кемпінговий столик і пару стільців.
Висота тамбуру 200 см дозволяє вільно стояти на весь зріст.
Оптимальне рішення для компанії з 6 осіб або для сімейного відпочинку - ви зможете розмістити дітей в окремій кімнаті, але при цьому цілком їх конролюючи.
Особливості:
- Двошаровий кемпінговий намет з двома входами і великим тамбуром
- Входи всіх спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Два спальних відділення
- Два великі вентиляційні вікна в торцевих стінках
- Усі шви проклеєні
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Намет Trimm Delta-D lime green (001.009.0077)
7 984 ₴

Намет Grand Canyon Cardova 1 Alu Capulet Olive (30921256)
8 083 ₴

Намет Naturehike надлегкий одномісний Cloud Up 1 Updated NH18T010-T 20D темно-синій (6927595783276)
7 263 ₴

Намет Naturehike надлегкий одномісний Cloud Up 1 Updated NH18T010-T 20D темно-зелений (6927595765678)
7 390 ₴

Намет Naturehike надлегкий одномісний Naturehike Cycling 1 NH18A095-D 210T темно-синій (6927595737743)
7 500 ₴

Намет Naturehike надлегкий двомісний Star-River 2 Updated NH17T012-T 210T темно-зелений (6927595789049)
7 930 ₴