











2 776 ₴
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Totem |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.1 м |
| Розміри зовнішні | 270 х 205 х 110 см |
| Розміри спального місця | 270 х 205 х 110 см |
| Розміри упаковки | 13 x 58 x 13 см |
| Вага | 2.55 кг |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
Легкий одношаровий літній тримісний намет з одним входом і просторим тамбуром для нетривалих походів вихідного дня і відпочинку на природі.
Особливості:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Тент Trimm Party Floor Grey (001.009.0431)
2 384 ₴

Тент Trimm Trace Sand (001.009.0366)
2 232 ₴

Тент Trimm Trace One Sand (001.009.0664)
2 190 ₴

Тент Tramp 3х5 Camo (UTRT-101-camo)
2 484 ₴

Намет Naturehike NH17Z002-P Душ/Туалет Коричневий (6927595795934)
2 079 ₴

Тент Tramp 3x3 + стійки Camo (UTRT-104-camo)
2 484 ₴