

5 551 ₴
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | чотиримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.4 м |
| Розміри зовнішні | 390 x 250 x 140 см |
| Розміри спального місця | 210 x 240 x 140 см |
| Розміри упаковки | 22 x 56 x 21 см |
| Вага | 4.4 кг |
| Особливості | два входи |
| Колір | зелений |
| Країна виробництва | Китай |
Всі товари бренду Tramp орієнтовані на покупця, який професійно розбирається в товарах аутдор ринку і добре розуміє, що він хоче отримати від товару, що купується. Товари Tramp відрізняються високою технологічністю, чуйністю до запитів ринку та відмінним співвідношенням ціна-якість, що дозволяє їм часто ставати хітами продажів.
Компанія–виробник товарів під брендом TRAMP вже багато років створює намети, спираючись на досвід мандрівників.Намет Tramp Camp 4 - ідеальний намет для серйозних туристичних походів у будь-який час року і при будь-яких погодних умовах.
Особливості - один з двох тамбурів на додатковій дузі, з двома блискавками, досить місткий. У тамбурі туристичного намету Tramp Camp 4 можна розмістити рюкзаки, взуття і користуватися пальником під час негоди. Легка збірка, завдяки системі кліпс: внутрішній намет кріпиться до дуг, над тамбуром в тент протягується додаткова дуга, потім за допомогою кілочків тент натягується. Можлива установка без розтяжок. Конструкція - обтічна "півсфера", легка в установці на будь-якій місцевості і невибаглива в експлуатації. Стійка, за рахунок додаткової зовнішньої дуги тамбура. Два входи з двома тамбурами. З комфортом вміщує чотири людини. Тент – водонепроникний, стійкий до розтягування, з двома складними вентиляційними вікнами. Оброблений складом для поглинання UF-променів і просоченням, запобігає розповсюдженню вогню. Обладнаний розтяжками з вплітанням світловідбиваючої нитки і проклеєними швами. Внутрішній намет – 100% дихаючий нейлон, два великих вентиляційних вікна, зручні, місткі кишені, підвісна кишеня-полиця під стелею з кріпленням для ліхтарика. Входи D-образні, на якісних двозамкових блискавках з можливістю відкривання в одне торкання навіть із зайнятими руками. Обидва входу продубльовані москітною сіткою. Дно – водонепроникний поліестер, загнутий по краях вгору для більшої вологостійкості.Каркас – нескладна конструкція з двох схрещених фібергласових дуг, з додатковою дугою для тамбура.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Намет Grand Canyon Richmond 1 Capulet Olive (330024)
4 395 ₴

Намет Naturehike чотиримісний автоматичний NH21ZP008 темно-зелений (6976023920660)
5 260 ₴

Намет Naturehike чотиримісний P-Series NH18Z044-P 210T/65D зелений (6975641887959)
4 640 ₴

Намет Naturehike чотиримісний P-Series NH18Z044-P 210T/65D блакитний (6975641888055)
5 236 ₴

Намет Naturehike тримісний P-Series NH18Z033-P 210T/65D помаранчевий (6975641887393)
3 890 ₴

Намет Naturehike двомісний CNK2300ZP024 коричневий (6976023923715)
5 430 ₴