




8 997 ₴
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | півсфера |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.2 м |
| Розміри зовнішні | 360 x 220 x 120 см |
| Розміри спального місця | 180 x 210 x 120 см |
| Розміри упаковки | 23 x 47 x 24 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Особливості | два входи, захисна спідниця |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Тримісний експедиційний намет Tramp Peak 3 з двома входами, двома тамбурами збільшеного обсягу і площі.
Ідеальний для серйозних туристичних походів і тривалих експедицій в будь-яку пору року і при будь-яких погодних умовах
Особливості:
Характеристики:
Рекомендовані товари