











8 569 ₴
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | прямокутна |
| Виробник | Tramp |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | поліестер 75D/190T 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.02 м |
| Розміри зовнішні | 260 x 222 x 102 см |
| Розміри спального місця | 120 x 212 x 102 см |
| Розміри упаковки | 46 x 17 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Особливості | два входи, захисна спідниця |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Двомісний намет експедиційного класу Tramp SARMA 2 (V2).
Завдяки особливій конструкції каркасу (дуги перетинаються в двох точках) модель має підвищену стійкість до сильного вітру, снігу і дощу.
Призначена для використання в найсуворіших погодних умовах: альпінізм, гірський і піший туризм, вело походи і мото подорожі.
Сезон використання: зима, весна літо і осінь
Рекомендовані товари