

1 116 ₴
| Колір циферблата | блакитний |
| Стиль | класичний |
| Тип циферблата | цифровий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Призначення | в офіс, у вітальню, у кухню, у спальню, універсальні |
| Колір корпусу | сірий |
| Виробник | Technoline |
| Вид циферблата | арабські цифри |
| Механізм | електронний |
| Розміри корпусу | 80 х 83 х 22 мм |
| Елементи живлення | батарейки AАA (LR03) 1.5V х 2 шт |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Індикація | години, дата, секунди, температура, хвилини |
| Форма корпусу | квадратна |
| Мелодія | так |
| Вага | 0.155 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Ряд цікавих функцій виділяє годинник Technoline WT268 серед схожих компактних моделей на ринку. По-перше, це чи не єдина модель, здатна приймати сигнал точного часу не лише з Німеччини, а й із Великобританії, Японії та США. Крім того годинник показує час у 32 найбільших містах світу, а поточний час можна налаштувати на будь-який часовий пояс світу. Ці функції будуть цікаві насамперед мандрівникам. Але і в якості домашнього настільного годинника ця модель також дуже примітна, оскільки годинник має повний календар, 2 будильники, таймер, термометр і яскраве підсвічування.
Функції:
Годинник:
Температура в приміщенні:
Календар:
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
Живлення:
Комплектація:
Розміри і вага:
Рекомендовані товари

Настільний годинник Technoline WT344 Black/Silver (DAS301304)
1 188 ₴

Настільний годинник Technoline WT268 Silver (DAS301305)
1 116 ₴

Настільний годинник Muse радіо-годинник (M-15 GL)
1 069 ₴

Настільний годинник Muse цифровий чорний (M-09 C)
1 079 ₴

Настільний годинник Technoline Modell H Grey (DAS302474)
1 026 ₴