

2 968 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Boker |
| Вид ножа | господарський |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип відкривання | отвір для пальця, фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Nitro-V |
| Загальна довжина | 201 мм |
| Довжина клинка | 86 мм |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Товщина клинка | 3.8 мм |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Поверхня клинка | BSW (Black Stonewash) |
| Вага | 100 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Kirke - це новий EDC ніж, розроблений видатним найфмейкером Алессандрою Де Сантіс з Hydra Designs в колаборації з Boker Plus. На створення ножа її надихнула богиня з грецької міфології Цирцея (Кірке), яка за допомогою заклинань та зілля, перетворювала людей на вовків, левів і свиней. Проте ви не мусите через це турбуватись, адже на кого цей ніж перетворить вас - це на шанувальника дизайнів Алессандри Де Сантіс!
Клинок, що нагадує ритуальний кинджал, виготовлений зі сталі Nitro-V, яка досить міцна і добре утримує різальну крайку. Приводиться в робоче положення завдяки фліперу та підпальцевому отвору, а фіксується завдяки замку Button Lock. Італійська дизайнерка залишається вірною своїм тактичним дизайнам, тому обробкою клинка було обрано Black Stonewash.
Накладки руків'я виконані з цупкого матеріалу G10 в такому ж тактичному, чорному кольорі. Текстура та ергономічні підпальцеві виїмки забезпечать зручний та надійний хват. На торці руків'я розміщена двостороння кліпса глибокого носіння та отвір під темляк чи ремінець, які ще більш підкреслюють концепцію EDC та ідеально вписуються в тактичне бачення дизайнера Алессандри Де Сантіс
Рекомендовані товари