4 130 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Boker |
| Вид ножа | господарський |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | clip-point |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 154CM |
| Твердість сталі | 58-60 HRC |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина клинка | 81 мм |
| Довжина рукояті | 109 мм |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Матеріал рукояті | микарта |
| Поверхня клинка | Cerakote |
| Вага | 107 г |
| Колір | коричневий |
| Країна виробництва | Китай |
Böker Plus Micro Tracker Folder - це незвичайна, складана версія ножа Micro Tracker. Дана модель була спеціально розроблена для активного відпочинку та EDC, Дейвом Венгером з Wenger Blades. Компактний розмір робить цей кишеньковий ніж ідеальним компаньйоном для відпочинку на природі та бушкрафту на додаток до вашого стандартного спорядження.
Клинок ножа виконаний зі сталі 154CM та має досить унікальний профіль. Передня частина ідеально підходить для проколу, наприклад, для відкриття ящиків і коробок або проколювання матерії. Задня частина тонша і добре підходить для підготовки паличок для багаття.
Клинок приводиться в робоче положення завдяки фліперу та фіксується замком Liner Lock. Накладки руків'я виконані з мікарти. Насічки забезпечують чудовий хват, навіть в умовах підвищеної вологості. На кінці розміщена кліпса та отвір під темляк чи ремінець.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Teraxe Darkwash Red G10 (C20036-1)
3 500 ₴

Ніж Civivi Starflare Satin Green Aluminum (C23052-3)
4 675 ₴

Ніж Civivi KwaiQ (C23015-2)
3 800 ₴

Ніж Civivi Elementum Satin Ultem (C907A-4)
3 970 ₴

Ніж Civivi Baby Banter Darkwash Purple G10 (C19068S-4)
3 859 ₴

Ніж Civivi Elementum II Button Lock + StellarQuill Pen (Комплект) (C23049)
3 990 ₴