

2 440 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Civivi |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип відкривання | фліппер, шпенек |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Особливості | кліпса |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 6Cr13MoV |
| Загальна довжина | 150.2 мм |
| Довжина клинка | 57.5 мм |
| Товщина клинка | 0.6 мм |
| Ширина клинка | 12 мм |
| Довжина рукояті | 92.7 мм |
| Матеріал рукояті | алюміній |
| Поверхня клинка | SW (Stonewash) |
| Вага | 65.2 г |
| Колір | червоний |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
Складаний ніж Civivi Elementum Utility пропонує зовсім новий погляд на модель-бестселер Elementum. Інструменти мають однакову форму руківʼя з характерними закругленими краями для запобігання наминанню долоні та підвищення ергономіки, але відрізняються формою клинка, що вносить відчутні корективи в область використання оновленої версії.
Ніж оснащений канцелярським ножем замість класичного клинка, тому стане в пригоді не тільки для вирішення повсякденних завдань, а й для професійної діяльності. Тонке лезо акуратно й точно ріже картон, мотузки, вироби зі шкіри, пластику та гуми. У наборі є 3 змінні клинки ідентичної форми. Всі вони виготовлені з нержавіючої сталі 6Cr, обробленої методом галтування для усунення блиску металу.
Модель укомплектована замком button lock та керамічними кульковими підшипниками в осьовому вузлі. Клинок миттєво виймається з руківʼя при натисканні пружної кнопки та помаху кисті. Ніж можна відкрити й іншими способами: за допомогою шпеника або плавця фліпера.
Руківʼя цілком виготовлене з алюмінію та доповнене кліпсою, положення якої можна змінювати на власний розсуд.
Характеристики:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари