

1 890 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Firebird |
| Вид ножа | мисливський, рибацький, туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Button Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Країна-виробник | Китай |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Довжина рукояті | 112 мм |
| Ширина клинка | 13 мм |
| Товщина клинка | 2.9 мм |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Вага | 116 г |
| Колір | антрацит |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
Лаконічний дизайн, розроблений з акцентом на ергономіку, — це те, що перетворює складаний ніж Firebird FH926 на універсальний інструмент для виконання колючо-різальних робіт різної складності. Його клинок з прямим лезом підходить для рівного різання, а піднятий упор для пальця на обуху полегшує виконання силових завдань, що вимагають чималих фізичних зусиль. В результаті ви отримуєте максимальний контроль над інструментом у ситуаціях, де потрібна висока точність та сила.
Застосування зносостійких матеріалів робить ніж несприйнятливим до впливу більшості зовнішніх факторів, що відображає довічна офіційна гарантія від виробника:
Конструкція відкривається одним рухом — натисканням на сталевий фліпер. Для закриття призначена кнопка замка Button Lock, одне натискання на яку звільняє клинок і дозволяє сховати його в руківʼї.
З урахуванням ваги, що дорівнює 116 г, ніж Firebird FH926 зберігає головну перевагу складаних інструментів — зручність у транспортуванні. Ви можете носити модель у місті, брати її на риболовлю, полювання чи в подорож. Достатньо закріпити конструкцію на кишені за допомогою тугої кліпси.
Характеристики: