

1 420 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Ganzo |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), мисливський, рибацький, туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Країна-виробник | Китай |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Загальна довжина | 202 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Довжина рукояті | 112 мм |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Вага | 135.8 г |
| Колір | фіолетовий |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
У ножі Ganzo G769 поєднуються довговічність, висока якість різання та лаконічний стиль, продуманий до дрібниць, щоб експлуатація приносила не лише користь, а й задоволення. Клинок виготовлений зі сталі D2 та відкривається натисканням на фліпер. Лезо замикається за допомогою замка liner lock. Плашки зі склопластику не дають інструменту вислизнути з долоні. Конструкція доповнена двопозиційною кліпсою.
Лаконічний дизайн з клинком drop point роблять зі складаного ножа Ganzo G769 справжнього універсала, який з однаковою ефективністю справляється як з повсякденною роботою, так і зі складнішими завданнями, наприклад, заточуванням дерев'яних кілочків або різанням пластикових виробів. Водночас модель не займає багато місця. Вона складається до 112 мм, що в сукупності з вагою, яка не перевищує 135,8 г, полегшує транспортування інструменту в будь-яких умовах: під час носіння в межах міста або на природі, на риболовлі або в кемпінгу.
До головних переваг ножа Ganzo G769 належать якісна механіка та використання висококласних матеріалів:
Міцність та витривалість роблять ніж відмінним варіантом і для виконання тактичних завдань військовими. Лезо з прямим заточуванням легко перерізає стропи, мотузки тощо, а упор на обуху дозволяє з комфортом покласти великий палець, щоб поліпшити контроль над інструментом.
Конструкція доповнена сталевою кліпсою. Її положення можна змінювати на власний розсуд, кріплячи її з правого чи з лівого боку руківʼя. Хвостовий отвір призначений для темляка.
Характеристики:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж DeWALT складаний, 82 мм, напівсерейтор (DWHT0-10313)
1 262 ₴

Ніж Victorinox Waiter 84 мм Білий (0.3303.7)
1 138 ₴

Ніж Victorinox Spartan Zodiac 91 мм Яскравий дракон (1.3603.3_Z3330u)
1 328 ₴

Ніж Victorinox Recruit 84 мм Чорний (0.2503.3)
1 434 ₴

Ніж Milwaukee FASTBACK, камуфляжний, складний (4932492375)
1 264 ₴

Ніж Civivi Circulus Black (C22012-1)
1 348 ₴