

| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Kershaw |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | отвір під темляк, пластикові піхви з кріпленням |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Твердість сталі | 59-60 HRC |
| Загальна довжина | 193 мм |
| Довжина клинка | 90 мм |
| Довжина рукояті | 103 мм |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Матеріал рукояті | термопластик |
| Поверхня клинка | SW (Stonewash) |
| Вага | 105 г |
| Колір | чорний |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
Kershaw Steppe – компактний, але при цьому, повнорозмірний ніж з фіксованим клинком для EDC-задач, туризму, бушкрафту, полювання, риболовлі.
Kershaw Steppe 2048:
Вдало поєднує високу якість з розумною ціною;
Виготовлений із якісних та практичних матеріалів у сучасному тактичному дизайні з акцентом на класичний стиль;
Має міцну та добре збалансовану конструкцію full-tang з ретельною продуманістю кожного елемента:
Клинок із інструментальної D2-сталі з високим вмістом вуглецю та SW-обробкою поверхні, який на обусі доповнений насічками для формування додаткового упору при виконанні силових робіт, а також має отвор для захоплення та повноцінного контролю за ножем;
Стильне та ергономічне руків`я зі скелетонізованою основою, до якої двома гвинтами кріпляться знімні (за бажанням замінюються на інші, які треба купити окремо) та частково текстуровані накладки із термопластика з гумовим покриттям, а на хвостовику є отвір під темляк;
Укомплектований універсальними поліпропіленовими піхвами з отвором у основі для зливу води, люверсами під паракорд та регульованою кліпсою для ременя/сумісність з кріпленням Tek-Lok (приховане носіння, вертикальна орієнтація, перехресне витягування).
Kershaw 2048 Steppe, Drop Point D2 SW, Black Polypropylene рекомендуємо всім, хто в пошуках великого та добротного ножа з універсальним функціоналом.
Характеристики
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Gordo Satin Olive Micarta (C22018C-2)
2 617 ₴

Ніж Civivi Gordo Darkwash Black G10 (C22018C-1)
3 403 ₴

Ніж Civivi Brazen Tanto Darkwash Purple G10 (C2023D)
3 072 ₴

Ніж Civivi Typhoeus Fixed Blade Darkwash Aluminium Green (C21036-4)
2 942 ₴

Ніж Civivi D-Art Black (C21001-2)
3 560 ₴

Ніж Ruike FS68
2 890 ₴