

| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Ruike |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип відкривання | шпенек |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | wharncliffe |
| Особливості | кліпса |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 154CM |
| Твердість сталі | 58-60 HRC |
| Загальна довжина | 169 мм |
| Довжина клинка | 74 мм |
| Товщина клинка | 3.5 мм |
| Матеріал рукояті | титан |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Вага | 60 г |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Модель M662-TZ — це переосмислення ножа P662-B, який давно полюбився багатьом користувачам і знаходиться в топі найпопулярніших інструментів компанії Ruike. Ніж є уособленням стилю й простоти, що робить його ергономічним і зручним в експлуатації.
Для надання клинку високої міцності та довговічності, у його виробництві використовується сталь 154СМ. Вона є преміальною маркою, що містить велику кількість хрому (±14%) і вуглецю (1.1%). Хром наділяє метал корозійною стійкістю, а вуглець підвищує твердість клинка для запобігання появі дрібних пошкоджень крайки.
Клинок Ruike M662-TZ має незвичайну форму wharncliffe, що підходить для акуратних розрізів. Твердість сталі дорівнює значенню 58-60 HRC, і з урахуванням товщини леза 3.5 мм, це дає ножу можливість витримувати підвищені навантаження. Довжина клинка складає 74 мм. Оздоблення Bead Blasted надає сталі матовість, яка приховує невеликі подряпини на поверхні.
У основі клинка знаходиться шпеньок, при упорі на який можна швидко відкрити клинок до фіксації. Лезо утримується за допомогою замка Frame Lock і закривається однією рукою, щоб користувач витрачав на це мінімум часу. Множинні насічки з боку обуха, ближче до основи клинка, виконують роль упору під палець, якщо планується проколювати або різати особливо щільні предмети.
Руків’я є комбінованим. Одна сторона виготовлена з титану ТС4, а інша — зі склотекстоліту G10. Титан є повністю нержавіючим і знижує вагу конструкції до 60 грамів. Склотекстоліт полегшує утримання інструменту внаслідок шорсткої поверхні, тому ніж не вислизає навіть із мокрої долоні. При цьому обидва матеріали швидко очищаються, що особливо важливо у польових умовах. У хвості руків’я є кишенькова кліпса, зафіксована двома гвинтами. Завдяки її специфіці ніж можна носити в кишені одягу абсолютно непомітно для інших людей.
Особливості:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ніж Civivi Teraxe Darkwash Red G10 (C20036-1)
3 500 ₴

Ніж Civivi KwaiQ (C23015-2)
3 800 ₴

Ніж Civivi Elementum Satin Ultem (C907A-4)
3 970 ₴

Ніж Civivi Baby Banter Darkwash Purple G10 (C19068S-4)
3 859 ₴

Ніж Civivi Typhoeus Fixed Blade Darkwash Aluminium Green (C21036-4)
2 942 ₴

Ніж Civivi D-Art Black (C21001-2)
3 560 ₴