

2 320 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Ruike |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | фліппер |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | кліпса |
| Країна-виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Sandvik-14C28N |
| Твердість сталі | 57-59 HRC |
| Загальна довжина | 214 мм |
| Довжина клинка | 92 мм |
| Довжина рукояті | 122 мм |
| Товщина клинка | 3.1 мм |
| Матеріал рукояті | микарта |
| Поверхня клинка | Satin, PVD |
| Вага | 76.2 г |
| Колір | синій |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
Складаний ніж Ruike P122 представлений в 3 версіях у різних відтінках, і кожна з них оснащена подовженим клинком Drop Point, створеним для здійснення акуратних надрізів. Водночас модель не позбавлена зручності роботи на укол, чому сприяє тонке вістря, тому клинок можна сміливо використовувати у вирішенні більшості завдань вдома, в гаражі або на природі та бути впевненим у якісному результаті.
Лезо виготовлене з нержавіючої сталі Sandvik 14C28N виробництва Швеції. Сплав характеризується міцністю, що зводить до мінімуму ризик появи пошкоджень на кромці під час високого навантаження. До того ж твердість на рівні 57-59 HRC у поєднанні з тривалим утриманням гостроти дозволяє забути про часте гостріння леза.
Конструкція відкривається натисканням на плавець фліпера, після чого клинок фіксується за допомогою запірної пластини механізму Liner lock. На руківʼї закріплені дві плашки з мікарти, яка протистоїть пошкодженням при механічному впливі, не тріскається у разі різкої зміни температури та не вбирає неприємні запахи. Рельєфна поверхня руківʼя робить утримання міцнішим і зручнішим, навіть якщо ви носите щільні рукавички.
Витончений дизайн у поєднанні з легкою вагою (лише 76,2 г) перетворюють ніж Ruike P122 на стильного та практичного помічника на кожен день, який без проблем поміститься в кишені одягу. Автентичності додає чорне покриття на клинку у моделі MG, яке також слугує зміцнюючим шаром для металу.
Характеристики:
Рекомендовані товари