

1 845 ₴
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Виробник | Schrade |
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Pivot Lock |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Марка сталі / Матеріал клинка | сталь, AUS-8 |
| Твердість сталі | 58 HRC |
| Загальна довжина | 187 мм |
| Довжина клинка | 77 мм |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Вага | 96 г |
| Колір | чорний |
| Також | ніж туристичний |
| Країна виробництва | Китай |
Складаний ніж Divergent забезпечує збалансоване відчуття та виняткові ріжучі можливості. Рукоятки з G10 забезпечують надійне утримання, а сталь AUS-8 забезпечує бажаний баланс гостроти, функціональності та збереження кромки. Товстопрофільне лезо drop point забезпечує міцність, а система Pivot Lock – швидке та легке використання.
Schrade Divergent Pivot Lock - стильний і компактний складаний ніж з вражаючою обробкою та універсальним функціоналом. Дизайн та конструкція моделі виконані відповідно до основних характеристик лінійки Delta Class Schrade.
Особливості:
Характеристики: