







122 999 ₴
| Серія (модельний ряд) | MSI Vector |
| Виробник | MSI |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Процесор | AMD Ryzen 9 8940HX (5.3 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 16 ГБ |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 4.0 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 90 Втг |
| Особливості | TPM модуль, гніздо для замка Kensington, підсвічування клавіатури |
| Ширина | 357 мм |
| Висота | 28.55 мм |
| Глибина | 284 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ноутбук Lenovo Yoga Pro 9 16IRP8 (83BY007URA)
114 999 ₴

Ноутбук HP ZBook Studio G10 (7C9J6AV_V1)
112 499 ₴

Ноутбук HP ZBook Fury 16 G1 (7B623AV_V5)
103 755 ₴

Ноутбук ASUS Zenbook Pro 16X OLED UX7602BZ-MY021W (90NB11C1-M00150)
109 999 ₴

Ноутбук Lenovo ThinkBook 16p G4 IRH (21J8003ERA)
95 788 ₴

Ноутбук HP ENVY 16-h1001ua (826X7EA)
95 599 ₴