









699 ₴
| Тип | Для ноутбуків до 17.3 ' |
| Виробник | OfficePro |
| Розмір | 575 x 305 x 50 мм |
| Сумісність | 17.4" |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Матеріал | МДФ, пластик |
| Особливості | підставка для мобільного телефону |
| Вага | 0.937 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Подвійна подушка-валик
Завдяки цій унікальній конструкції подушки з подвійним валиком вам буде прохолодно та комфортно.
Килимок для миші
Вбудований килимок для миші — це додаткова особливість дизайну, яка дає змогу вашій миші легко ковзати цим столом.
Слот для телефона
Розміри слота для телефона 12,7 х 1,9 см.
Збільште робочу поверхню за допомогою гнізда для телефона. Може утримувати більшість телефонів вертикально чи горизонтально.
Фіксатор пристрою
Під час використання надійно утримує ноутбуки та інші мультимедійні пристрої.
Рекомендовані товари