




| Тип | Для ноутбуків до 16", Для ноутбуків до 14', Для ноутбуків до 15', Для ноутбуків до 17' |
| Розмір столешні | 380 х 260 мм |
| Розмір | 480 х 260 х 40 мм |
| Виробник | UFT |
| Сумісність | для ноутбуков с диагональю экрана 14-17" |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Матеріал | алюміній |
| Особливості | регульована висота і нахил підставки |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Вага | 1.7 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
FreeTable-3 - портативний і зручний столик-трансформер який робить досягнення світу ергономічної техніки доступними кожному користувачеві ноутбука і планшетного комп'ютера. Відмінною особливістю даної моделі є продумана система фіксації ноутбука не суцільним упором, а двома невеликими фіксаторами на передній частині стільниці, які за необхідності можна скласти. Ніжки столика виконані з термоємного сплаву алюмінію. У стільниці передбачені отвори для пасивної вентиляції повітря під ноутбуком. Отвори виконані в оригінальному технологічному дизайні, що відображає дух нашого часу. Цей столик для ноутбука можна використовувати не тільки як підставка для ноутбука, але і як підставка під планшет.
Рекомендовані товари