







19 999 ₴
| Виробник | Ecovacs |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Час зарядки | 180 хв |
| Ємність аккумулятору | 3000 mAh |
| Ємність водяного баку | 0.06 л |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Розмір | 271 х 271 х 77 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари





