

| Виробник | Electrolux |
| Тип пилососа | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на рукоятці |
| Особливості | з індикатором заповнення пилозбірника, з турборежимом |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 14.4 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 50 хв |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Фільтр на виході | НЕРА E12 |
| Ємність пилозбірника | 0.3 л |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Насадки (у комплекті) | основна, щілинна, щітка для видалення пилу |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Розмір | 110 х 20 х 20 см |
| Вага | 2.2 кг |
| Колір | темно-синій |
| Також шукають | вертикальні, для алергіків, для дому, для квартири, для кухні, економні, компактні, легкі, надійні |
| Тип пылесоса, синк | ручний пилосос |
| Країна виробництва | Китай |
Деталі продукту
Ultimate 700 Cordless — це наш найлегший пилосос (усього 2.2 кг), який дає змогу прибирати на будь-яких поверхнях. Зауважте також, що 60 % пластмаси, використаної для його виготовлення, придатні для вторинної переробки.
Легка конструкція й вища продуктивність
Легкий (усього 2.2 кг) і потужний бездротовий пилосос значно полегшує процес прибирання. Ергономічна й компактна конструкція дає змогу маневрувати й прибирати хоч на підлозі, хоч на стелі.
Найвища ефективність очищення у своїй категорії
Висока потужність всмоктування й високооборотний двигун, який швидко та легко очищає підлогу від пилу.
Тривала робота від акумулятора, компактний розмір
Ергономічна, компактна конструкція й висока потужність. Наш новий акумулятор дає змогу займатися прибиранням до 50 хв без підзарядки.
Тривале прибирання завдяки компактному й потужному акумулятору
Ретельно прибирайте весь пил, сміття й дрібні часточки. Потужний і витривалий двигун забезпечує ідеальний результат на будь-якій поверхні.
Автоматичне регулювання потужності для отримання оптимального результату
Щоб оптимізувати витрату енергії, в автоматичному режимі потужність всмоктування автоматично регулюється з урахуванням типу поверхні. Без зупинки переходьте з кахлів, на дерев'яну підлогу чи килим.
Рекомендовані товари