

| Виробник | Rowenta |
| Тип пилососа | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на рукоятці |
| Особливості | індикатор заповнення пилозбірника, вертикальна парковка, зі знімним пилососом, система очищення щітки, турборежим |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 45 хв |
| Час зарядки | 5 год |
| Фільтр на виході | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 0.6 л |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Насадки (у комплекті) | easy brush, турбощітка, щілинна |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Розмір | 113 x 27.1 x 17.8 см |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | чорний |
| Також шукають | вертикальні, для алергіків, для дому, для квартири, для кухні, економні, компактні, легкі, надійні, найкращі |
| Тип пылесоса, синк | ручний пилосос |
| Країна виробництва | Китай |
Розроблений для максимальної зручності, акумуляторний пилосос Dual Force 2-in-1 Cordless Broom Vacuum і його портативний пилосос дають змогу економити час і насолоджуватися простішим прибиранням у будь-який час і в будь-якому місці. Відкрийте для себе неперевершений досвід прибирання: все необхідне завжди під рукою для швидкого й ефективного результату. Його світлодіодні ліхтарі забезпечують кращу видимість під меблями та в місцях із недостатнім освітленням, а усмоктувальна головка з електроприводом забезпечує високу надійність очищення. Складана ручка полегшує зберігання, а вертикальне положення для паркування забезпечує зручніше використання. Його високопродуктивний літій-іонний акумулятор забезпечує разючу автономність до 45 хвилин, з 5-годинним циклом заряджання для додаткової зручності. Все це в дуже легкому форматі, що дає змогу легко чистити всюди.
Легкий та eргономічний. За рахунок мінімальної ваги навантаження на руку незначне. Досить маневрена щітка, керувати якою можна легкими рухами руки. Очистка контейнера відбувається в кілька рухів, що дуже зручно. Кут нахилу рукоятки відносно щітки дозволяє прибирати в майже горизонтальному положенні пилососа. Має складну рукоятку, що дуже доречно для зберігання. Можна використовувати як для підлоги, так і як маленький ручний пилосос.
Світлодіодна панель стане в нагоді при прибиранні під ліжком, диваном, шафою, в кутках з поганим освітленням, щоб не вмикати додаткове освітлення і не гаяти свій час.
Використання. Працює автономно на протязі 45 хв. Час повної зарядки акумулятора 5 год. Має два режими роботи відповідно для твердих і м`яких покриттів. Рівень шуму 79 Дб.
Фільтрація. Пилосос оснащений синтетичним фільтром, який легко можна промити з милом під водою. Сушити фільтр слід без перегріву в теплому сухому місці. Час висихання 12 год.
Рекомендовані товари