

| Тип пилососа | ручний |
| Виробник | Rowenta |
| Тип прибирання | вологе, сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на корпусі |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Особливості | індикатор заповнення пилозбірника, індикатор зарядження акумулятора, наявність знімного пилососу, режим boost, світлодіодне підсвічування щітки, технологія Flex, технологія stop&go, циклонна технологія, цифровий led дисплей |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 45 хв |
| Час зарядки | 3 години |
| Фільтр на виході | HEF system 99,9% |
| Ємність пилозбірника | 0.9 л |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Насадки (у комплекті) | 2 щітки easy вrush, aqua насадка, для вологого прибирання, для меблів, міні-електрощітка, турбощітка, щілинна |
| Рівень шуму | 82,9 дБ |
| Розмір | 125 x 12 x 25,5 см |
| Вага | 3 кг |
| Колір | синьо-чорний |
| Також шукають | вертикальні, для дому, для квартири, для кухні, економні, компактні, легкі, надійні, найкращі, універсальні |
| Тип пылесоса, синк | ручний пилосос |
| Країна виробництва | Китай |
Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 12.60 Auto Aqua RH98C8WO забезпечує абсолютно новий досвід прибирання, поєднуючи виняткову продуктивність з максимальною гнучкістю. Максимальна потужність всмоктування до 150 Вт повітря забезпечує ефективне прибирання раз за разом, а вбудований акумулятор забезпечує автономну роботу протягом 45 хвилин. Відкрийте для себе унікальний досвід прибирання, доповнений фірмовими технологіями Rowenta: технологія Flex, яка дозволяє зробити прибирання ще більш простим і комфортним, легко прибирайте під меблями, навіть не нахиляючись, інтелектуальне управління дисплеєм в реальному часі, автоматичне регулювання потужності ввімкнення в залежності від типу підлоги і багато іншого.
Рекомендовані товари