

| Тип пилососа | ручний |
| Виробник | Shark |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на рукоятці |
| Особливості | насадка для збору шерсті домашніх тварин, насадка для м'яких меблів, насадка для пилу, турборежим, щілинна насадка |
| Тип живлення | від мережі |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Фільтр на виході | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 0.32 л |
| Довжина шнура | 8 м |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Розмір | 1180 х 410 х 260 мм |
| Вага | 7.1 кг |
| Колір | бронзовий |
| Також шукають | вертикальні, для алергіків, для дому, для кухні, економні, з довгим шнуром, надійні |
| Країна виробництва | Китай |
Насадка для підлоги Twin tech
Дві технології працюють разом для очищення всіх типів підлогових покриттів і допомагають запобігти намотуванню волосся на валик. З DuoClean можна легко ковзати з килимів на тверді підлоги. Два моторизовані щіткові валики працюють разом в одній насадці. Валик зі щетини глибоко очищає ворс килима, тоді як м'який валик, схожий на оксамит, у передній частині насадки для підлоги, безпосередньо торкається підлоги, втягуючи велике сміття і дрібні частинки та підіймаючи дрібний пил, що налипнув, із твердої поверхні. Ідеально підходить для будинків із різними типами підлог.
Anti-Hair Wrap
Втомилися видаляти заплутане волосся з валика пилососа? Інноваційна технологія Shark Anti-Hair Wrap активно видаляє волосся з валика, тому вам не потрібно цього робити. Захист від щетини та гребінець відокремлюють і видаляють довге, коротке та домашнє волосся під час чищення, всмоктуючи його безпосередньо в мішок і допомагаючи уникнути сплутування щіткового валика.
Flexology
Одним натисканням кнопки гнучка трубка згинається, щоб було легко мити під низько розташованими меблями, як-от ліжка, дивани та журнальні столики. Фірмові світлодіодні ліхтарі допомагають освітити прихований пил під меблями та в темних кутках.
Універсальне прибирання
SHARK HZ500EUT перетворюється на легкий і потужний ручний пилосос, який легко очищає сходи, м'які меблі та внутрішні приміщення автомобіля. Прецизійна насадка дає змогу прибирати на місці без насадки або використовувати зручну насадку для роботи з різними поверхнями та насадку для щілин, що входять до комплекту постачання, для ще універсальнішого очищення.
Рекомендовані товари