

12 880 ₴
| Початкова швидкість кулі | 330 м/с |
| Виробник | Norica |
| Калібр | 4.5 мм |
| Джерело енергії | газо-пружинний механізм |
| Тип боєприпасів | свинцеві кулі |
| Ємність магазина | 1 куля |
| Загальна довжина | 1170 мм |
| Тип прицілу | прицільна планка, цілик і мушка |
| Тип кріплення оптики | база 11 мм |
| Тип взводу | перелом ствола |
| Матеріал приклада | пластик |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Пневматична гвинтівка Norica Atlantic GRS - новинка від Іспанської компанії Norica з газовою пружиною GRS. Приурочена до 95-ї річниці створення компанії, гвинтівка Norica Atlantic є еталоном практичності у використанні і лаконічності дизайну. В основі гвинтівки лежить популярна модель Norica Dragon, але все ж Norica Atlantic представлена в більш представницькому виконанні. Легке і міцне синтетичне ложе гвинтівки оснащено насічками в місцях утримання (на пістолетної рукоятки і цівка) для забезпечення більшого комфорту, а вентильований гумовий амортизатор на прикладі істотно поглинає віддачу. Світлонакопичувальні цілик і мушка дозволяють використовувати гвинтівку навіть при посередньому освітленні.
Абревіатура GRS (Gas Ram System) в назві вказує на те, що гвинтівка оснащена газовою пружиною. Гвинтівки з газовою пружиною мають ряд основних переваг - великим ресурсом використання, в порівнянні зі звичайною пружиною, відсутністю бічної вібрації і меншою віддачею, рівномірним взведенням. Завдяки використанню азоту в конструкції газової пружини, у таких гвинтівок відсутній ефект втоми, що дозволяє тривалий час тримати гвинтівку зведеною. Гвинтівки Norica GRS мають більшу варіативність в плані використання в різних температурних умовах і більшою потужністю (24-25 Дж).
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Пневматична гвинтівка Sig Sauer MPX GEN II Black (AIR-MPX-177-G2-BLK)
13 995 ₴

Пневматична гвинтівка Optima Mod.135 4,5 мм (2370.36.57)
14 040 ₴

Пневматична гвинтівка Optima Mod.125TH 4,5 мм (2370.36.48)
12 290 ₴

Пневматична гвинтівка Optima Mod.130 Vortex 4,5 мм (2370.36.60)
13 380 ₴

Пневматична гвинтівка Optima Mod.125TH Vortex 4,5 мм (2370.36.59)
13 680 ₴

Пневматична гвинтівка Optima Mod.125 4,5 мм (2370.36.47)
12 290 ₴