



1 933 ₴
| Матеріал | сталь |
| Розмір робочої поверхні | 120 х 38 см |
| Виробник | Simplex |
| Висота | 90 см |
| Особливості | основа з металевою сіткою, подовжувач, регулювання по висоті, тримач проводу |
| Вага | 5 кг |
| Колір | блакитний, сірий |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна виробництва | Україна |
Сьогодні в побуті неможливо обійтися без прасувальної дошки. Виробник ІП «Євроголд Індестріз Лтд» розробив нову лінію прасувальних дощок Smplex. Прасувальна дошка EUROPA PLUS має зручну конструкцію. Основа цієї моделі виготовлена з металевої перфорованої сітки, що забезпечує найкраще поширення пари. Модель має підставку під праску й електрообладнання (подовжувач).
• Матеріал: сталь
• Розмір робочої основи дошки для прасування — 120х38 см.
• Перфорована металева основа
• Чохол — 100% бавовна, поролон
• Функція регулювання висоти
• Укомплектовано електрообладнанням (подовжувач)
Рекомендовані товари