



| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Виробник | Bixolon |
| Максимальна швидкість друку | 300 мм/с |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм |
| Діаметр витратного матеріалу | 83 мм |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Адаптер/блок живлення | зовнішній |
| Температура зберігання | від -20 до +60 ° C |
| Розміри | 200 х 146 х 145 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Південна Корея |
3-дюймовий принтер чеків з можливістю підключення POS-периферії, а також з'єднання з планшетом або смартфоном через інтелектуальний Bluetooth або WLAN (опціонально).
mPOS концентратор B-gate, який вбудований в пристрій, здатний вирішити проблеми з роздільним сполученням різних периферійних пристроїв. ПО B-gate з'єднується з головним настільним пристроєм, має 1 зарядний порт USB Power, а до концентратора може підключатися до 3 USB пристроїв. Для більшого комфорту апарат може роздруковувати чеки або онлайн-замовлення за допомогою власного хмарного mPOS додатку. Також модель BGT-100P оснащена мережевим інтерфейсом Ethernet і портом підключення грошового ящика.
Цей пристрій підтримує якісний друк з роздільною здатністю 180 dpi і високим показником швидкості в 300 мм/с. Ідеальний варіант для роздрібної торгівлі, готельного бізнесу, продажу квитків, супермаркетів, каналів поставок і т.д. Всі комплектуючі BIXOLON BGT-100P високої якості і надійності з Premium-серії.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Принтер чеків Bixolon BGT-100P (11610)
15 999 ₴

Принтер чеків Bixolon SRP-S300LOS USB, RS232 (14702)
14 964 ₴

Принтер чеків Bixolon SRP-S300LO USB, Bluetooth (13856)
15 000 ₴

Принтер чеків Epson TM-M30III USB, USB-C, Ethernet, WiFi, Bluetooth, Black (C31CK50152)
17 005 ₴

Принтер чеків Epson TM-U220D RS-232, Dark Grey (C31C515052)
15 984 ₴