




4 084 ₴
| Тип | настільний |
| Тип друку | термодрук |
| Виробник | SPRT |
| Максимальна швидкість друку | 260 мм/с |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок, A: 24 x 24 точок |
| Кількість символів в рядку | 42/48 |
| Ширина витратного матеріалу | 57/57.5/58/79.5/80 мм |
| Діаметр витратного матеріалу | 80 мм |
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
| Автообрізка чека | є |
| Розмір буфера пам'яті | 4 КБ |
| Операційна система | Linux OS, OPOs, Win7, Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, WinVista, WinXP |
| Температура зберігання | від -20 до +60 ° C |
| Джерело живлення | 24 В |
| Розміри | 185 х 150 х 123 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
POS принтер SP-POS890E (Ethernet + USB with dispenser) — предназначен для печати на рулонной термобумаге товарных чеков, заказов, счетов и прочих не фискальных документов. Применяется в гостиничном, ресторанном бизнесе, в розничной торговле, а также в сфере услуг.
Рекомендовані товари