


4 305 ₴
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 80 Агод |
| Виробник | ROCKET |
| Пусковий струм | 670 А |
| Розташування клем | - / + (зворотна) Євро |
| Тип клем | тонкий конус (asian) |
| Стандарт | азіатський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | свинцево-кислотний (SLA) |
| Підходить для | легкових авто |
| Ручка для перенесення | так |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Вага | 18 кг |
| Країна виробництва | Південна Корея |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Акумулятор автомобільний Westa 6CT-100 А WPR100
4 800 ₴

Акумулятор автомобільний Westa 6CT-100 А Pretty Powerful
4 112 ₴

Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER MAX 75Ah ASIA Ев (-/+) 750EN (575 027 075 SMF)
4 115 ₴

Акумулятор автомобільний AutoPart 78 Ah/12V (ARL078-0376)
3 768 ₴

Акумулятор автомобільний EXIDE EXCELL 95Ah ASIA Ев (-/+) (760EN) (EB954)
4 356 ₴

Акумулятор автомобільний Topla 75 Ah/12V TOP Euro (118 072)
4 238 ₴