

1 305 ₴
| Тип конструкції | рекурсивний |
| Виробник | Poe Lang |
| Сила натягу | 36 кг |
| Прицільна дальність стрільби | 15 м |
| Швидкість польоту стріли | 53 м/с |
| Робочий хід тятиви | 14 см |
| Матеріал корпусу | пластик, скловолокно |
| Матеріал приклада | пластик |
| Ширина плечей | 43 см |
| Прицільні пристосування | weaver |
| Комплектація | арбалет, складальний комплект, механічний приціл, дротики алюмінієві 3 шт., паспорт |
| Країна виробництва | Тайвань |
"Скаут" (EK Cobra PLASTIC) - простий, надійний і невибагливий арбалет-пістолет, розроблений спеціально для похідних умов. Це чудове бюджетне рішення для новачків у стрільбі або простих аматорів, які зрідка вибираються постріляти по мішенях.
У даній моделі бренду EK Archery багато переваг, завдяки яким їй вдалося суттєво потіснити конкурентів у ціновому сегменті:
Компактна конструкція. Довжина пістолетного арбалета "Скаут" - менше півметра, а вага - менше кілограма. Його зручно як возити у транспорті, так і носити із собою.
Підвищена надійність. Пластик та фіберглас (скловолокно), які використовуються для виробництва зброї, мають великий запас міцності, але не збільшують загальну вагу. При правильному обслуговуванні арбалет-пістолет прослужить не один рік, не втративши потужності.
Оптимізована сила натягу. Усього 36 кгс! Тож особливої фізичної підготовки для взводу не знадобиться, як і дозвіл на володіння зброєю. Прицільна стрілянина можлива з 15 м. Максимальна зручність використання. На EK Cobra PLASTIC передбачено прицільну планку Weaver, тому можна встановити оптичний або коліматорний приціл. Прицілювання спрощує ергономічна ручка пістолетного типу.
Високий рівень безпеки. Автоматичний запобіжник примусової дії унеможливлює випадковий спуск тятиви. Базовий колір моделі "Скаут" - чорний.
Комплектація:
Арбалет
Складальний комплект
Механічний приціл
Дроти алюмінієві 3 шт.
Паспорт
Характеристики:
Рекомендовані товари