

19 170 ₴
| Тип конструкції | класичний |
| Виробник | Poe Lang |
| Сила натягу | 15 кг |
| Прицільна дальність стрільби | 20 м |
| Швидкість польоту стріли | 82 м/с |
| Робочий хід тятиви | 20 см |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Матеріал приклада | алюмінієвий сплав, пластик |
| Матеріал плеч | скловолокно |
| Ширина плечей | 70 см |
| Прицільні пристосування | пикатінні |
| Комплектація | 5 стріл, інструменти для зборки/розбирання, віск, захисні окуляри, змінний тильник прикладу, приціл, регульований телескопічний приклад, ручка перенесення вогню, ручний натягувач тятиви |
| Країна виробництва | Тайвань |
Багатозарядний арбалет Poe Lang Cobra System Adder - це справжня революція в світі арбалетів. Модель є продовжувачем лінійки тактичних арбалетів з системою моментального взводу за допомогою важеля. Крім цієї новаторської системи Under Lever Cocking, арбалет Cobra System RX Adder оснащений вбудованим магазином вміщує шість снарядів, що і робить новинку по-справжньому революційною.
Ми всі звикли до великих, важких і важко транспортабельних арбалетів, які призначені для однієї задачі - один раз точно і ефективно вистрілити. З Cobra System Adder ми отримуємо компактний, скорострільний арбалет, який легко піддається розбиранню і до того ж ще й багатозарядний. Арбалет має надійну і просту конструкцію, що гідно оцінять, як новачки, так і досвідчені користувачі. Модульна система крiпленя прикладу та дуги на пiнах, дозволяє швидко зiбрати/розiбрати арбалет, або замiнити дугу.
Комплектація:
- Регульований телескопічний приклад
- Приціл коліматора
- Руків'я перенесення вогню
- 5 карбонових болтів довжиною 7.5 "дюймів
- Віск для тятиви
- Захисні окуляри
- Ремінь для перенесення
- Складальний комплект
- Змінний тильник прикладу
Рекомендовані товари