

19 ₴
| Виробник | Philips |
| Тип | T4W |
| Вид | розжарювання |
| Цоколь | BA9s |
| Призначення | бічний покажчик повороту, габарити, підсвічування багажного відділення, підсвічування номерного знака, приборная панель, салон |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Кількість контактів | 1 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
Автолампа Philips 4W (13929 CP) - це сучасне рішення для поліпшення освітлення вашого автомобіля. Відзначена високою якістю і надійністю, ця лампа ідеально підходить для транспортних засобів з напругою в бортовій мережі 24 В, що робить її ідеальним вибором для вантажних автомобілів, автобусів і спецтехніки.
Тип лампи T4W забезпечує ефективне внутрішнє освітлення, яке використовують для підсвічування приладової панелі, номера, салону та багажного відділення. Вона стала чудовим рішенням для тих, хто цінує видимість під час нічних поїздок. Цоколь BA9s з одним контактом забезпечує швидку і просту установку без необхідності в спеціальних навичках.
Особливістю цієї моделі є висока стійкість до нагрівання і вібрацій, що дозволяє їй працювати аж до 1600 годин без втрати ефективності. При цьому її прозора колба виготовлена з високоякісного скла, яке забезпечує яскраве випромінювання з силою світлового потоку 16 Лм. Це гарантує відмінну видимість та сприяє безпеці під час поїздок.
Завдяки енергоефективній потужності в 4 Вт, автолампа Philips 4W є відмінним рішенням для тих, хто шукає надійність і якість в кожному аспекті свого автомобіля.
Рекомендовані товари

Автолампа SHAFER 24V21WPY21WBAU15S (SL2217)
20 ₴

Автолампа SHAFER 12V21WP21WBA15S (SL2002)
22 ₴

Автолампа SOLAR WY21W AMBER 12V WX3x16d (1268)
22 ₴

Автолампа SCT-GERMANY R10W Long Life 24V 10W BA15s (202365)
16 ₴

Автолампа SCT-GERMANY P21W Long Life 24V 21W BA15s (202341)
19 ₴

Автолампа SCT-GERMANY W1.2W Long Life 24V 1,2W W2,1x4,5d (202242)
15 ₴