


371 ₴
| Діаметр | 33 см |
| Виробник | Ecofit |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | полівінілхлорид |
| Вага | 1 кг |
| Особливості | масажна поверхня |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробництва | Китай |
Балансувальна дошка EcoFit MD1469 - це ефективний тренажер для баланс-тренінгу та масажу ступень. Спортсмени з різним рівнем фізичної підготовки можуть їх використовувати в тренажерному залі для розминки або будинку (у відрядженні), як спосіб підтримати себе у формі. Так само вони ідеально підходять для використання в дитячих садках і школах, дозволяючи дітям тренувати рівновагу і координацію у вигляді гри.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Рукавички для фітнесу PowerPlay 1572 Чорні XL (PP_1572_XL_Black)
417 ₴

Рукавички для фітнесу PowerPlay 1572 Чорні M (PP_1572_M_Black)
417 ₴

Рукавички для фітнесу PowerPlay 1572 Чорні L (PP_1572_L_Black)
417 ₴

Рукавички для фітнесу Power System PS-2260 Pro Grip EVO Red XXL (PS_2260RD-6_XXL)
430 ₴

Рукавички для фітнесу Power System PS-2260 Pro Grip EVO Red XL (PS_2260RD-5_XL)
430 ₴

Рукавички для фітнесу Power System PS-2260 Pro Grip EVO Red M (PS_2260RD-3_M)
430 ₴