

14 490 ₴
| Призначення | домашні |
| Виробник | FitLogic |
| Тип | електричні |
| Конструкція | портативні |
| Потужність двигуна | 1.5 к.с. |
| Пікова потужність | 2 л.с. |
| Максимальна швидкість | 6 км/г |
| Максимальна вага користувача | 90 кг |
| Система амортизації | присутня |
| Розмір бігової поверхні | 114 х 41 см |
| Дисплей | LED |
| Показання дисплея | дистанція, калорії, час, швидкість |
| Додатково | Bluetooth, звукова система, транспортувальні ролики |
| Розміри в робочому вигляді | 132.5 х 53.5 х 9 см |
| Розміри в складеному вигляді | 141.5 x 59.5 x 15.5 см |
| Вага | 21.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Бігова доріжка Fitlogic T102E виділяється на тлі традиційних тренажерів завдяки своїм унікальним особливостям і перевагам:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Лава атлетична Toorx Регульована Multipurpose Bench WBX 85 (WBX-85) (930724)
13 699 ₴

Велотренажер Toorx Upright Bike BRX Compact Multifit (BRX-COMPACT-MFIT) (929779)
14 999 ₴

Велотренажер Toorx Upright Bike BRX 55 Comfort (BRX-55-COMFORT) (929781)
12 899 ₴

Велотренажер Ecofit Spin Bike (GBSB-3021)
13 900 ₴

Степпер Toorx Stepper Force (929375)
14 599 ₴

Силовий тренажер Toorx Power Tower WBX 70 (929380)
13 699 ₴