



5 630 ₴
| Виробник | XD Precision |
| Кратність наближення | 10х |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 мм |
| Найменша відстань фокусування | 4 м |
| Поле зору на 1000 м | 101 м |
| Діапазон зміни міжзіничної відстані | 56-74 мм |
| Оптична конструкція | Roof |
| Призми | BaK4 |
| Водостійкість | захист від вологи |
| Корпус | прорезинений пластик |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари