



574 ₴
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Вимірювання | опір, постійна напруга, постійний струм, прозвонка ланцюга, тестування діодів |
| Виробник | Protester |
| Напруга постійного струму | до 500 V |
| Напруга змінного струму | до 500 V |
| Опір | 2 кОм / 20 кОм / 200 кОм / 2 МОм |
| Розміри | 120 х 70 х 18 мм |
| Вага | 110 г |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари