


| Вимірювання | ємність (С), напруга (V), опір (R), прозвонка ланцюга, струм (А), температура (T), частота (F) |
| Тип дисплея | ЖК-дисплей |
| Виробник | Voltronic |
| Напруга постійного струму | до 1000 V |
| Напруга змінного струму | до 700 V |
| Постійний струм | до 20 А |
| Змінний струм | до 20 А |
| Опір | до 200 МОм |
| Частота | до 20 кГц |
| Особливості | автоматичне вимикання |
| Розміри | 140 х 65 х 40 мм |
| Вага | 170 г |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Цифровий мультиметр EMOS M0391
761 ₴

Цифровий мультиметр Protester тестер з підсвіткою дисплея (PM830L)
739 ₴

Цифровий мультиметр UNI-T UT33D+
790 ₴

Цифровий мультиметр Protester з функцією вимірювання ємності та частоти (PM320)
830 ₴

Цифровий мультиметр UNI-T UT33С+
760 ₴

Тестер кабельний for HDMI Merlion (14246)
831 ₴