

5 299 ₴
| Призначення | побутовий |
| Використання | ручне |
| Виробник | Skil |
| Потужність | 1400 Вт |
| Швидкість обертання | 5300 об/хв |
| Діаметр диска | 190 мм |
| Посадковий діаметр пилкового диска | 16 мм |
| Максимальний кут нахилу | 52 ° |
| Глибина пропила під кутом 90 ° | 66 мм |
| Додаткові функції | можливість підключення пилососа, паралельний упор, регульований нахил, регулювання глибини пропилу |
| Заміна оснащення | ключова |
| Живлення | мережа |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна виробництва | Китай |
Потужний двигун для точного та швидкого пиляння на глибину до 66 мм під кутом 90°. Світлодіодний індикатор лінії пилу для легкого й точного відстеження розміченої лінії. Функція обдування зберігає лінію зрізу чистою та легкою для дотримання. Захищені від пилу підшипники забезпечують додаткову довговічність. Ергономічні ручки та м'яка рукоятка для оптимального комфорту та контролю. Підходить для різання під кутом до 52°. Блокування шпинделя забезпечує легку зміну леза. Адаптер у комплекті для підключення пилососа, якщо це необхідно. Запобіжний вимикач запобігає випадковому запуску.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Дискова пила GTM циркулярна CS18/165BL 18В, 165*20мм, 5000об/хв (без АКБ та ЗП) (CS18/165BL)
4 771 ₴

Шабельна пила Einhell TP-AP 18/28 Li BL - Solo, 18 В, 28 мм, 0-2500 об/хв (без АКБ та ЗП) (4326310)
5 178 ₴

Ланцюгова пила Einhell FORTEXXA 18/20 TH акум., PXC, 18В, 20 см, безщіт., 2.54 кг (без АКБ та ЗП) (4600020)
5 396 ₴

Ланцюгова пила Einhell висоторіз GC-EC 7520 T, 750 Вт, шина 20 см, 178-257 см (4501240)
5 052 ₴

Ланцюгова пила GTM бензинова CN40 1,7кВт/2,3к.с. 14"/35см 3/8" (CN40)
4 776 ₴

Дискова пила Stanley FatMax, 1650 Вт, 5500 об/хв, диск 190х16 мм, 4.31 кг (FME301)
5 299 ₴