








4 930 ₴
| Вага | 16 кг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Виробник | FunDesk |
| Механізм | вручну переміщаючи по трубі спинку і сидіння |
| Регулювання | висота сидіння, висота спинки |
| Висота сидіння в нижньому положенні | 33.5 см |
| Висота сидіння в верхньому положенні | 48.5 см |
| Висота спинки у верхньому положенні | 97 см |
| Висота спинки в нижньому положенні | 76 см |
| Ширина спинки | 44 см |
| Основа | без хрестовини |
| Матеріал корпуса | пластик, сталь |
| Матеріал оббивки | тканина |
| Колір каркаса | сірий |
| Особливості | колеса з автостопорами |
| Колір | блакитний |
| Країна виробництва | Китай |
Дитяче крісло FunDesk Estate -з підлокітниками та підставкою для ніг. Завдяки регулюванню дає змогу точно налаштувати крісло під зріст і композицію дитини. Немає осьового обертання й автоматичне блокування коліс, що сприяє збільшенню уважності під час виконання завдань. Подвійна рухома спинка має еластичне з'єднання з каркасом і під час руху здійснює підтримку хребта.
Основні параметри:
Рекомендовані товари