



2 299 ₴
| Виробник | Black&Decker |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 47600 |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 20 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Реверс | так |
| Додатково | додаткова рукоятка |
| Вага | 2 кг |
| Комплектація | 2 свердла, додаткова рукоятка |
| Країна виробництва | Китай |
• Потужність 550 Вт, підходяща для домашнього використання.
• Бічна рукоятка для додаткового управління.
• Блокування шпинделя для більшого комфорту і зручності зміни оснащення.
• Компактна і легка.
• Включає в комплект 2 свердла.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Дриль Bosch GSB 600, 600Вт, 1-10 мм, 3000 об/хв, 48000 уд/хв (0.601.1A0.320)
2 442 ₴

Дриль Einhell TC-ID 720/1 E (4259848)
2 178 ₴

Дриль GTM DI-13/750ER(M) 750Вт (F91223)
2 146 ₴

Дриль Forte ID 1100 VR 1100Вт (68463)
2 155 ₴

Дриль Bosch EasyImpact 600, кейс (0.603.133.020)
2 094 ₴

Дриль Einhell PXC TC-ID 18 Li-Solo (без АКБ та ЗП) (4513960)
1 982 ₴