

2 178 ₴
| Виробник | Einhell |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударний дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Частота ударів в хвилину | 44800 |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 30 мм |
| Діаметр свердління по бетону | 13 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 10 мм |
| Реверс | так |
| Додатково | додаткова рукоятка, кнопка фіксації пускового вимикача, обмежувач глибини свердління |
| Додаткові характеристики | реверс |
| Габарити | 330 х 90 х 330 мм |
| Вага | 1.92 кг |
| Комплектація | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, ударний дриль |
| Країна виробництва | Китай |
Електричний ударний дриль Einhell TC-ID 720/1 E - пристрій для використання на самих різних роботах в будинку, майстерні і гаражі. Завдяки функціям свердління, свердління з ударом та функції реверсу, він є корисним помічником для всіх свердлильних робіт. Швидкозатискний патрон надійно фіксує свердло.
Завдяки електронному управлінню, швидкість обертів може бути попередньо обрана і точно відрегульована. Обмежувач глибини свердління з плавним регулюванням зроблений з твердого металу і дозволяє точно просвердлити на потрібну глибину при повторному свердлінні. Для зручної та безпечної роботи дриль має мяку накладку в зоні захвату і додаткову ручка з замком антиковзання. Дриль поставляється в картонній коробці.
Особливливості:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Дриль Bosch GSB 600, 600Вт, 1-10 мм, 3000 об/хв, 48000 уд/хв (0.601.1A0.320)
2 442 ₴

Дриль Einhell TC-ID 720/1 E (4259848)
2 178 ₴

Дриль GTM DI-13/750ER(M) 750Вт (F91223)
2 146 ₴

Дриль Forte ID 1100 VR 1100Вт (68463)
2 155 ₴

Дриль Bosch EasyImpact 600, кейс (0.603.133.020)
2 094 ₴

Дриль Einhell PXC TC-ID 18 Li-Solo (без АКБ та ЗП) (4513960)
1 982 ₴