





8 229 ₴
| Виробник | Makita |
| Призначення | професійний |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозатискний |
| Макс. діаметр хвостовика свердла | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 36 Нм |
| Максимальна швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Споживана потужність | 710 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління по дереву | 38 мм |
| Діаметр свердління по сталі (металу) | 13 мм |
| Реверс | так |
| Додатково | додаткова рукоятка, кнопка фіксації пускового вимикача |
| Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Габарити | 296 х 196 х 72 мм |
| Вага | 2.2 кг |
| Комплектація | додаткова рукоятка |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Дриль Milwaukee DE 10 RX, 630Вт (4933409211)
9 257 ₴

Дриль Makita DP3003
8 229 ₴

Дриль Makita с ударом (HP2051H)
9 170 ₴

Міксер будівельний Bosch GRW 140, 1400Вт, 480-750об/хв, М14, 4.2кг (0.601.1C4.020)
10 008 ₴

Дриль Milwaukee PDE 13 RX 21 Нм (4933409200)
9 496 ₴

Дриль Makita кутовий LXT, 10мм (без АКБ і БЖ) (DDA351Z)
9 151 ₴