









| Тип управління | механічний |
| Розміщення | настільний |
| Виробник | First |
| Потужність | 1200 Вт |
| Поверхня | ребриста |
| Антипригарне покриття | так |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Температурні режими | плавне регулювання |
| Ширина решітки-гриль | 26 см |
| Розміри | 31 х 27 х 12 см |
| Довжина решітки-гриль | 16.5 см |
| Особливості | автовідключення, захист від перегріву, змінні пластини, нековзні ніжки, піддон для збирання жиру, ребриста поверхня, ручка, що не нагрівається |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | чорний + нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Китай |
Гриль FIRST FA-5343-3
Невеликий настільний гриль є ідеальним гаджетом для безпечного та швидкого смаження в приміщенні, на балконі чи в саду. Стейки, барвисті овочеві шашлики або смачний сир на грилі можна легко приготувати на пластинах контактного гриля. Електричний гриль рівномірно прожарюється та має дві щільні поверхні з покриттям, на яких їжа не прилипає. Завдяки компактному розміру прилад легко зберігати, а елегантний зовнішній вигляд чорного кольору та нержавіючої сталі робить його справді привертаючим увагу на вашій кухні. Для інноваційної кухонної допомоги для приготування смачних страв на грилі!
Основні характеристики
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари





