





1 599 ₴
| Тип управління | електронний |
| Розміщення | настільний |
| Виробник | Severin |
| Потужність | 600 Вт |
| Поверхня | плоска, ребриста |
| Антипригарне покриття | так |
| Піддон для збору соку/рефлектор | так |
| Температурні режими | 1 |
| Ширина решітки-гриль | 21 см |
| Розміри | 26 х 22.5 х 11 см |
| Довжина решітки-гриль | 21 см |
| Особливості | індикатор роботи |
| Комплектація | лоток для збору жиру, раклетниця-гриль |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
Електричний раклет-гриль Severin RG 2370 дуже простий у використанні. Він поставляється із 4 міні-сковорідками, тому ви можете готувати одночасно до 4 порцій. Ручка покрита термостійким пластиком для запобігання опікам.
-Антипригарне покриття
-Потужність: 600 Вт
-Індикатор нагріву
-Ємність для збирання жиру
-Ручки, що не нагріваються
-Габарити: 26 х 22,5 х 11 см
Рекомендовані товари





