


| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип | побутовий |
| Виробник | Einhell |
| Частота ходу пильного полотна | 800 - 3000 об/хв |
| Хід пилки | 23 мм |
| Глибина пропила в металах | 10 мм |
| Глибина пропила в деревині | 100 мм |
| Кут нахилу лобзика (опорної платформи) | 0°, 15°, 30°, 45° |
| Напруга | 220 В |
| Кількість режимів маятникового ходу | 4 |
| Тип рукоятки | скоба |
| Живлення | мережа |
| Додатково | заміна полотна без інструменту, захисний щиток, лінійка, маятниковий хід, під'єднання пилососа для роботи без пилу, підсвічування робочої зони, регулювання числа обертів |
| Розміри | 415 х 310 х 100 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Також шукають | для дерева, для металу |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Електролобзик Ronix 750Вт (4111)
3 199 ₴

Електролобзик Ronix 600Вт (4110)
2 999 ₴

Електролобзик Stanley FatMax, 710 Вт, 3200 хід/хв, 2.74 кг, кейс (FME340K)
4 129 ₴

Електролобзик Bosch Universal PST 800 PEL Compact (0.603.3A0.101)
4 080 ₴

Електролобзик Einhell TE-JS 100 (4321160)
3 672 ₴

Електролобзик Makita 4329
3 630 ₴