




390 ₴
| Тип | стрічка опору |
| Вид | стрічка |
| Виробник | Power System |
| Вид опору | гума |
| Рівень | heavy |
| Навантаження / опір | 23 кг |
| М'язи, що тренує | м'язи грудей, м'язи ніг, м'язи пальців і кисті, м'язи передпліччя, м'язи плечового пояса, м'язи преса, м'язи рук, м'язи сідниць, м'язи спини, м'язи стегон, м'язи тазу, м'язи шиї |
| Матеріал | латекс |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 5 см |
| Товщина | 0.15 см |
| Колір | сірий |
| Країна виробництва | Китай |
Еспандери є унікальним, функціональним і ефективним тренажером для тренування верхньої і нижньої частини тіла.
Еспандер ідеально підходить для тренування сідничних м'язів і м'язів ніг, так як з цим тренажером дуже зручно робити відводки, розводки і випади на ноги.
Яскравий дизайн і виготовляється з натурального гіпоалергенного матеріалу.
Даний аксесуар допоможе зміцнити м'язи, збільшити на них навантаження під час занять йогою, фітнесом і аеробікою.
Еспандер-петля PowerSystem PS-4063 має високий тип спротиву.
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Ролик для преса PowerPlay подвійний Dual-Core Ab Wheel Чорно-зелений (PP_4327_Black/Green)
450 ₴

Еспандер PowerPlay -ножиці алюмінієвий 90 кг Hand Grip Срібний (PP_4322_90kg)
390 ₴

Еспандер PowerPlay -ножиці алюмінієвий 68 кг Hand Grip Срібний (PP_4322_68kg)
390 ₴

М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 75см Блакитний + помпа (PP_4003_75_Sky_Blue)
453 ₴

М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 65см Зелений + помпа (PP_4003_65_Green)
504 ₴

М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 65 см Ліловий + помпа (PP_4003_65cm_Violet)
504 ₴