


2 200 ₴
| Тип | ручний |
| Вид | електричний |
| Виробник | Tekhmann |
| Розташування бачка | нижнє |
| Cпоживана потужність | 650 Вт |
| Діаметр форсунки | 1 мм, 1.8 мм |
| Об'єм контейнера | 0.8 л |
| Матеріал контейнера | пластик |
| Продуктивність | 500 мл/хв |
| Додаткові характеристики | регулювання тиску, регулювання факела |
| Вага | 1.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Рекомендовані товари