




25 559 ₴
| Тип пристрою | вертикальний (занурювальний) |
| Призначення | побутовий |
| Виробник | Makita |
| Номінальна споживана потужність | 1100 Вт |
| Число обертів холостого ходу | 27500 об/хв |
| Максимальний хід фрези | 57 мм |
| Патрон | 8 мм |
| Особливості | можливість підключення пилососа, регулювання глибини стругання |
| Рівень звукового тиску | 81 дБ |
| Рівень звукової потужності | 93 дБ |
| Показник вібрації ah | 5 м/с² |
| Похибка K | 1.5 м/с² |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 269 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Країна виробництва | Китай |
Фрезер Makita RP1111C призначений для обробки м'якої і твердої деревини, і похідних матеріалів, таких як плити МДФ і пластикові матеріали. Потужний мотор 1100 Вт забезпечує ефективне фрезерування. Фрезер має можливість точної настройки глибини фрезерування. Ергономічна м'яка накладка на рукоятці забезпечує зручність роботи. Електронна система стабілізації кількості обертів і обмеження пускового струму підвищують точність робіт і безпеку експлуатації.
Комплект поставки:
Переваги для користувача:
Рекомендовані товари