


2 983 ₴
| Виробник | REMSA |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 28 мм |
| Вага | 11,08 кг |
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Мінімальна товщина | 25,8 мм |
| Зовнішній діаметр | 324 мм |
| Застосування | RENAULT ESPACE IV (JK0/1_), RENAULT VEL SATIS (BJ0_) |
| Країна виробництва | Іспанія |
Рекомендовані товари





