











| Тип | бензиновий |
| Виробник | Axionss |
| Тип альтернатора | синхронний |
| Максимальна потужність | 3.8 кВт |
| Номінальна потужність | 3.2 кВт |
| Розетки | 2 x 230 В |
| Напруга мережі | 230 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Система запуску | електрична |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Датчик рівня масла | є |
| Тип охолодження | повітряне |
| Кількість фаз | однофазний |
| Двигун | 4-х тактний |
| Додатково | індикатор роботи двигуна, автоматичний регулятор напруги (AVR), захист від низького рівня масла |
| Розміри | 840 х 570 х 505 мм |
| Вага | 51 кг |
| Країна виробництва | Іспанія |
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари

Генератор Navigator FIROCCI FPG7800E2 5.5kW (FPG7800E2)
13 567 ₴

Генератор Axionss AX-SK4500
12 975 ₴

Генератор Forte FG3500 2.5kW (44067)
11 959 ₴

Генератор Einhell інверторний TC-IG 1100, 1100Вт, 3600об/хв, 1х230В, 4.35А, 6.5л, ручний старт (4152580)
13 299 ₴

Генератор Forte FG3800 3kW (43689)
12 969 ₴

Генератор Kuyia TM3500MX, 110-240V, 50Hz, 2,5-2,8kW, 15л (KYTM3500MX-1F-220-B)
13 000 ₴